Forum GC2
[SKARGA] No to mogę się żegnać z serwerem - Wersja do druku

+- Forum GC2 (https://gc2.pl/forum)
+-- Dział: Forum (https://gc2.pl/forum/forumdisplay.php?fid=104)
+--- Dział: Pytania i Problemy (https://gc2.pl/forum/forumdisplay.php?fid=106)
+---- Dział: ZAMKNIĘTE (https://gc2.pl/forum/forumdisplay.php?fid=258)
+---- Wątek: [SKARGA] No to mogę się żegnać z serwerem (/showthread.php?tid=35481)

Strony: 1 2 3


No to mogę się żegnać z serwerem - PUTIN3212 - 22-03-2018

Powiem szczerze że boli to gdy próbuje się dostać do administracji a wy mnie zlewacie jak innych... Daje codzień skargi pilnuje tryb Classic a teraz oczywiście staram się pomóc ogarniać skyblocka mineblocka i 4funa ale własciciele chyba tego nie widzą... 
Boli najbardziej to że administracja odrzuca te podania bo są paroma z  błędami interpunkcyjnymi albo bo innemu administratorowi się on nie podoba...
Patrzycie na forum? Czy tylko na opinie administratorów którzy raz ich zobaczyli albo przed ich adminowaniem mieli z nim spine?
Nie mam zamiaru grać z właścicielką w league of legends albo inne gry bo wolę pilnować serwer a z tego co widzę to większość administracji ma ten serwer w dupie bo woli sobie pograć w cs'a lub lola.
Rozumiem że administracja też chce mieć wolny czas,ale zadam wam jedno pytanie...
Po cholere zgłaszacie się do administracji jak nie macie chęci grać w tą grę.
Wspomne słowa admina na tsie: Graj z esql i po paru tyg już ci sama zaproponuje czatownika.
Staraj się ile wlezie a to i tak pójdzie na marne,to dość niestety przykre.
Jak potraktowaliście oktiego? Zawalał całymi dniami w minecrafta na 4funie,chciał czatownika na classicu żeby pilnować,ale niee no co ty czatownik nie może mieć dwóch trybów,chociaż niektórzy mieli...
Okti miał prawo wam wywalić te pliki serwerowe bo na to zasłużyliście... Inni administratorzy nie wchodzili jakoś tak często a dostali nagle awanse.No ludzie proszę was naprawdę to jest przykre...
Próbowałem być do tego rozsądny i wypowiedzieć się elokwentnie do sytuacji,ale tak się nie da.
Nie próbujcie nam gadać że wszystko dobrze jest w administracji bo wcale tak nie jest...
Tu leży problem u administracji nie na serwerze a zwłaszcza esql... 
Kobieto zastanów się co ty robisz bo ten serwer padnie w ciągu roku i hajsu już nie będzie  Płacz 2

Morka powinien zatrudnić technika do współpracy bo wiem jak to jest w tych pluginach i nie jest to łatwa sprawa...
Esql powinna zastanowić się jak traktuje niektórych graczy i administratorów(Admini nie będą ci całe życie lizać dupy)
Nie obchodzą mnie twoje wypowiedzi typu: Jestem tylko kobietą/człowiekiem...
Olewasz graczy... Niektórzy piszą do ciebie wiadomość na gg a ty odpowiadasz nawet po 3-4 dniach

Dajecie te bany za aure,ale pozwalacie wbić na drugim koncie.Jaki to ma sens?!  

Szkoda mi naprawdę morkazoida bo on najbardziej straci na tym
Mówiłem wiele razy że są bugi na tokeny,włamywanie do skrzyń,logowanie za pomoca zmiany literki nicku... A wy co? Co się męczyć bo po co Uśmiech
Usuwanie postów jak i wątków o bólach graczy oznacza jak jesteście słabi,ponieważ boicie się opinii graczy która powinna być dla was ważna.
Możecie mi dawać bana.
Przeżyje,
Wrócę,
Jak każdy.
Weź esql to do serca bo zwłaszcza jest to do ciebie skierowane...
Połowa administracji odeszła bo musiała ci lizać dupe bo wielka królowa wywali z administracji...
Wiesz ile administratorów mówiło mi co o tobie myśli? Załamałabyś się kobiecino.

Weź to do serca albo zbanuj mnie i miej w dupie dalej gc2,ale potem nie narzekaj że mało pieniędzy przychodzi na konto...


RE: No to mogę się żegnać z serwerem - okti890 - 22-03-2018

Nic dodać nic ująć w tej wypowiedzi :]
Ciekawe za ile ten wątek zostanie usunięty.
Uciekanie administracji od wypowiedzi.
Wezmę ostatnie słowa Esi jakie usłyszałem że on woli że ktoś jest szczery niż kłamliwy.
Tylko że jak ktoś jest szczery dostaje degrada lub bana. A jak jest administratorem to i to.
Bonia mówiła żeby gadać szczerze co nie pasuje administacji czy coś. Każdy się boi że degrada dostanie a za nim nikt nie stanie nawet osoba z administracji która go popierała!


RE: No to mogę się żegnać z serwerem - PLkkkoxPL - 22-03-2018

Ten server UPADNIE niech admini Rusza sie i robia nowe tryby i te bugi naprawiaja wiem że to robota morki ale Esql też sie niech przyłoży naprawde.. gc2 za pół roku upadnie wkońcu i tyle

Jezus maria ile to osób czyta XDDD


RE: No to mogę się żegnać z serwerem - PLkkkoxPL - 22-03-2018

Wkońcu ktoś to sie nie przestraszył administarcji i napisał co myśli całą prawde Derekom naprawde cie szanuje


RE: No to mogę się żegnać z serwerem - Ridds - 22-03-2018

xDDDDD
Kocham takie wypowiedzi, szczere zawsze Duży uśmiech
Ale jak post wraz z wypowiedziami zostaną usunięte to się nawet nie zdziwie Duży uśmiech
Pozdro autor posta. Uśmiech


RE: No to mogę się żegnać z serwerem - PLkkkoxPL - 22-03-2018

Fajna administracja usuwa te posty naprawde...
Chłopak napisał to co każdy sie bał powinniście to wziąść i chociaz przeczytać zanim usuniecie


RE: No to mogę się żegnać z serwerem - martunia527 - 22-03-2018

(22-03-2018, 19:43)SkateZiomekPL napisał(a): Kurczaki, ja to chyba po tej wypowiedzi Ciebie szanuje Języczek

(22-03-2018, 19:45)-Kuba200- napisał(a): za 1,,2,,3 ban od EsqL powód "wkurzył mnie" pozdrawiam tak cala prawda zgadzam się

(22-03-2018, 19:45)PUTIN3212 napisał(a): Nie usuwajcie wypowiedzi innych
wysłać screeny?

(22-03-2018, 19:46)Barbarian napisał(a): Hhahahaha usuwają odpowiedzi XDDD
Fajna adm Uśmiech

(22-03-2018, 19:46)MaxTeR napisał(a): Usuwaja posty haha


Wasze wypowiedzi nie mają sensu więc są usuwane.


RE: No to mogę się żegnać z serwerem - Hydronika - 22-03-2018

Niestety ale muszę się zgodzić :/ z gc2 jest coraz gorzej. Esql musi pomyśleć nad czymś nowym, a nie zostawać przy wyborze administracji poprzez faworyzacje. Przykro mi z tego powodu.  Smutek


RE: No to mogę się żegnać z serwerem - Liwkaa - 22-03-2018

Administracja, halo. Nie bójcie się prawdy i nie usuwajcie dla Was WYPOCIN GRACZY bo to chyba ich zdanie się liczy. Jeżeli już to zawołajcie Esql i niech skomentuje to co się aktualnie dzieje tutaj.


RE: No to mogę się żegnać z serwerem - -Kuba200- - 22-03-2018

Martunia, nie bój się prawdy ;-)