Forum GC2
Propozycja - Wersja do druku

+- Forum GC2 (https://gc2.pl/forum)
+-- Dział: Forum (https://gc2.pl/forum/forumdisplay.php?fid=104)
+--- Dział: Propozycje (https://gc2.pl/forum/forumdisplay.php?fid=105)
+---- Dział: Odrzucone (https://gc2.pl/forum/forumdisplay.php?fid=229)
+---- Wątek: Propozycja (/showthread.php?tid=50947)



Propozycja - _MichaleG_2k69 - 28-03-2020

Proponuję aby dodać stakowanie się mobów, oraz aby one nie znikały, ponieważ takie stakowanie nie sprawiało by za dużych lagów, np. limit moba to 20.

Znikające moby są denerwujące, ponieważ wielu ludzi kupiło już jakiegoś moba a on potem im zniknął.


RE: Propozycja - Boro12 - 28-03-2020

Moim zdaniem sens tylko dla mobów pasywnych, a moby agresywne oraz neutralne ( które atakują od razu, albo po zaatakowaniu ) by nie miały czegoś takiego. Ogólnie pomysł super, podpis


RE: Propozycja - .Koxu202 - 31-03-2020

Podpisełek dla mobów takich jak delfiny czy rybkii Serduszko


RE: Propozycja - Rpach3 - 03-04-2020

Dobry pomysł.
Mnie zdenerwowało to, że miałem osadnika który mi znikł.


RE: Propozycja - Kaliniaski - 03-04-2020

Przeglądając głębiej forum widzę iż owy Bug istnieje dosyć długo i skargi graczy na jego byt w życiu serwera były składane. Więc się podpiszę gdyż jeśli jakiś osobnik posiada farmę krów i z dnia na dzień mu znika, to ukazuje serwer i pluginy w złym świetle. Podejrzewam że nie chodzi o plugin który nie pozwala na spam mobami a bardziej o błędy jakie w nim występują.


RE: Propozycja - Boro12 - 03-04-2020

(03-04-2020, 20:23)Kaliniaski napisał(a): Przeglądając głębiej forum widzę iż owy Bug istnieje dosyć długo i skargi graczy na jego byt w życiu serwera były składane. Więc się podpiszę gdyż jeśli jakiś osobnik posiada farmę krów i z dnia na dzień mu znika, to ukazuje serwer i pluginy w złym świetle. Podejrzewam że nie chodzi o plugin który nie pozwala na spam mobami a bardziej o błędy jakie w nim występują.

Eee, to jest zabezpieczenie przed za dużą ilością mobów na chunku, żeby nie lagowało trybów od ilości potworków, tak samo jak limit ramek na itemy, lei, czy spawnerów. To nie jest żaden bug.


RE: Propozycja - Kaliniaski - 04-04-2020

(03-04-2020, 22:23)Boro12 napisał(a):
(03-04-2020, 20:23)Kaliniaski napisał(a): Przeglądając głębiej forum widzę iż owy Bug istnieje dosyć długo i skargi graczy na jego byt w życiu serwera były składane. Więc się podpiszę gdyż jeśli jakiś osobnik posiada farmę krów i z dnia na dzień mu znika, to ukazuje serwer i pluginy w złym świetle. Podejrzewam że nie chodzi o plugin który nie pozwala na spam mobami a bardziej o błędy jakie w nim występują.

Eee, to jest zabezpieczenie przed za dużą ilością mobów na chunku, żeby nie lagowało trybów od ilości potworków, tak samo jak limit ramek na itemy, lei, czy spawnerów. To nie jest żaden bug.
Nie wypowiadaj się w tematach których nie znasz albo nie umiesz czytać ze zrozumieniem. Tłumaczę:
-Jest ograniczenie przed spamem mobami/ramkami itp. 
-Przez to znikają ci jednocześnie moby które zbierałeś/kupowałeś. \
-Trwa to długi czas 
I teraz mi powiedz czy ograniczenie mobów to jednoznaczne znikanie ich kiedy masz ich może 4 na krzyż? Nie. Więc jeśli się nie znasz na tym to nie komentuj bo to krew zalewa człowieka kiedy widzi takie bezsensowne komentarze.


RE: Propozycja - Boro12 - 04-04-2020

(04-04-2020, 11:18)Kaliniaski napisał(a):
(03-04-2020, 22:23)Boro12 napisał(a):
(03-04-2020, 20:23)Kaliniaski napisał(a): Przeglądając głębiej forum widzę iż owy Bug istnieje dosyć długo i skargi graczy na jego byt w życiu serwera były składane. Więc się podpiszę gdyż jeśli jakiś osobnik posiada farmę krów i z dnia na dzień mu znika, to ukazuje serwer i pluginy w złym świetle. Podejrzewam że nie chodzi o plugin który nie pozwala na spam mobami a bardziej o błędy jakie w nim występują.

Eee, to jest zabezpieczenie przed za dużą ilością mobów na chunku, żeby nie lagowało trybów od ilości potworków, tak samo jak limit ramek na itemy, lei, czy spawnerów. To nie jest żaden bug.
Nie wypowiadaj się w tematach których nie znasz albo nie umiesz czytać ze zrozumieniem. Tłumaczę:
-Jest ograniczenie przed spamem mobami/ramkami itp. 
-Przez to znikają ci jednocześnie moby które zbierałeś/kupowałeś. \
-Trwa to długi czas 
I teraz mi powiedz czy ograniczenie mobów to jednoznaczne znikanie ich kiedy masz ich może 4 na krzyż? Nie. Więc jeśli się nie znasz na tym to nie komentuj bo to krew zalewa człowieka kiedy widzi takie bezsensowne komentarze.

Ja komentuje z mojej strony, którą widziałem na frakcjach i na skyblock1, jakoś nie zauważyłem aby konie czy osły, które stoją mi na wyspie od spokojnie połowy edycji znikły kiedykolwiek. Chociaż słyszałem, że moby na mineblocku nie chcą się pojawiać, albo się usuwają tak po prostu, to nigdy nie zaobserwowałem tego zjawiska. Skoro to jest bug to dlaczego administracja w ogóle nic z tym nie robi, skoro wiedzą o tym od dawna ? Nawet nie widziałem, żeby jakikolwiek administrator się wypowiadał na ten temat.

Tu również zapraszam na pw, jak coś się nie podoba w tym co piszę Języczek


RE: Propozycja - MrSebastian - 13-01-2021

Taka opcja była sprawdzana i nie funkcjonuje dobrze.

Propozycja odrzucona.
Zamykam.