Forum GC2
5 strzałów w stopę bedwars - Wersja do druku

+- Forum GC2 (https://gc2.pl/forum)
+-- Dział: Serwery GC2.PL (https://gc2.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: MiniGames (https://gc2.pl/forum/forumdisplay.php?fid=11)
+---- Dział: Dyskusje (https://gc2.pl/forum/forumdisplay.php?fid=75)
+---- Wątek: 5 strzałów w stopę bedwars (/showthread.php?tid=54900)



5 strzałów w stopę bedwars - Patryk284 - 06-02-2022

Witam państwa (dałbym jakąś emote tutaj, ale wszystkie są cringe więc nie)
Dzisiaj pozwolę sobie ocenić tryb bedwars na serwerze GC2.
1. A więc zacznijmy od najważniejszej rzeczy, czyli potocznie mówiąc tryb "kładzie się na morde" przy 30 osobach, nie mówiąc już o tym kiedy mamy 100 osób na trybie.
Powiecie pewnie ej no dobra masz kompa i neta z biedronki ale (w tym miejscu przechodzimy do linku: https://imgur.com/a/BDC0jlW . Jak widać no nie mam słabego internetu. Chyba że każdy z graczy magicznym trafem ma słaby internet i komputer w co wątpię. Pytam się teraz co to wgl ma znaczyć XDDDD na GC2 dla mnie 8000 ms pingu to norma. Nie muszę chyba tłumaczyć jak wygląda rozgrywka na tym serwerze (o tym będzie w następnych punktach) Teraz pozostaje pytanie dlaczego to jest najbardziej zlagowany serwer w Polsce? Odpowiedź jest prosta, GC2 jest postawione na najtańszym zagranicznym hostingu który uciąga max 10 osób przy normalnej grze (oczywiście mówimy tu o bedwars). Teraz jak to rozwiązać? No rozwiązania dla graczy nie ma, wszystko jest oparte na właścicielach którzy to opłacają a raczej jak słyszałem od nich "serwer sam musi na siebie zarabiać i dlatego podnieśliśmy ceny w sklepiku" ale serio hosting który leży i kwiczy przy 30 osobach jest taki drogi? XD
2. Liczne błędy i bugi tego chyba nie trzeba długo omawiać bo każdy kto tam chociaż raz grał to wie o co chodzi. Najczęstszym błędem jest tak zwany "ghost block" który polega na tym, że podczas budowania mostu, bloczek który postawiliśmy magicznie sobie znika i w ten sposób żegnamy się z życiem wpadając do voida. Następnym błędem czy też bugiem jest to kiedy zginiemy, nie mając już swojego łóżka, na czacie wyświetla się komunikat "[nick] opuścił grę. Pomimo tego że wcale nie opuszczamy gry i obserwujemy ją z postaci ducha to pokazuje sie ta wiadomość. Kolejna sprawa jest to masa surowców na spawnie z których kiedyś ludzie robili sobie sety (ale z tego co wiem wszystkie craftingi na spawnie zostały usunięte). Jedynym problemem który pozostał jest właśnie ta masa walających się po spawnie surowców wyrzucanych przez graczy.
3. Antycheat z 2015 roku albo jego ogólny brak XD. Tego chyba nie trzeba długo omawiać. Cheaterzy byli są i będą, ale antycheata ani ADMINISTRACJI nie ma.  Śmiech Fajne
4. Bezużyteczne rangi. Nie wiem czy to słuszny punkt ale niech będzie. Po co są rangi sVIP i VIP na bedwarsach? jedyne co dodają to kolor i zwiększony exp no i nic poza tym. No rozumiem że właściciele mają wywalone w ten serwer ale po co są rangi które nic nie dają? Mało tego bardziej dziwią mnie ludzie którzy to kupują. No wiem że szybciej można w ten sposób wbić lvl ale żeby tylko po to wydawać pieniądze? Trochę bez sensu.
5. Brak aren. Kolejny punkt który mówi bezpośrednio że właściciele jak i administracja mają ten serwer w dalekiej d. Kilka aren solo jest w ciągłej budowie już od dobrych kilku miesięcy i dalej nie są skończone, widnieje napis "WKRÓTCE" czy coś takiego już nie pamiętam w sumie. Tak jak wspominałem na początku przy 100 osobach nie dość że są lagi które same z siebie mówią :wyjdź z tego serwera i nie wracaj" to jeszcze brak aren bo wszystkie są zajęte. 

Podsumowując, właściciele ponoć dziwią się dlaczego prawie nikt nie gra na ich "pięknym" serwerze. Czemu? Odpowiedź znajduje się w tych 5 punktach.
Dobranoc i pozdrawiam
.


RE: 5 strzałów w stopę bedwars - BamboleK - 06-02-2022

Ziomeczku nie wiem co chcesz tym reprezentować powbijane na inne tryby i zobacz jakie kaktusiarki mają i ile ich jest

Serwer jest w trakcie ciągłego rozwoju więc lagi są normalne niedziwne że na weekendzie są lagi itd bo powoli będą resety topem i do tego jest przygotowywane

Anty cheat jest lepszy niż w 2015 roku gdyż nie działa fly scafold

Svipa i VIP dają dodatkowe talony VIP 29 talonów bodajże a svipa 32

Areny ostatnio były dodawane

A jak masz problem to po prostu nie graj masz napewno z 200 innych opcji na świecie

Grasz tu bo pewnie nie masz skilla w pvp i zaczynasz od 0 idź na serwery pvp i tam płacz

Dziękuję dowidzenia


RE: 5 strzałów w stopę bedwars - Patryk284 - 06-02-2022

Mordo co mają kaktusiarki do bed wars?
Lagi są przy 20 osobach, a serwer jak stał tak stoi i nic nie jest na nim robione, nie oszukujmy się.
Ostatnio widziałem typa co lata na scaffoldzie więc anty nawet jeśli jest to słaby, a administracji nie ma.
Dobra do tego się nie czepiam.
Ostatnio czyli kiedy? Ja od kilku miesięcy nie zauważyłem żadnych aren.
Szczerze przestałem tu grać od dawna bo tak jak napisałeś jest dużo innych opcji. Czasami tylko wbijam z sentymentu bo tylko do tego sie nadaje ten serwer.